Specjaliści w obróbce szkła technicznego home img
Ceramiczne, gięte szkło kominkowe img
Węgier Glass - O szkle wiemy wiecej niz myślisz img
Bezpieczne szkło hartowane img

Firma WĘGIER GLASS powstała w 1994 roku, a jej twórcą i właścicielem jest Wojciech Węgier, wychowany w rodzinnej tradycji szklarskiej.
Swoja wiedzę zawodową i doświadczenie zdobywał już od najmłodszych lat, zaś bezpośrednio po studiach pracował na różnych stanowiskach w miejscowej Kunickiej hucie szkła okiennego.

W okresie transformacji gospodarczej postanawia stworzyć własną firmę. W minionych 20. latach następuje systematyczny jej rozwój, a tym samym unowocześnianie i poszerzanie asortymentów produkcji.

Firma specjalizuje się w wytwarzaniu różnorakich asortymentów szkła dla potrzeb zarówno rynku krajowego jak i eksportu. Odbiorcy zagraniczni stanowią zdecydowanie ponad 40% produkowanych wyrobów.

Bogaty i nowoczesny park maszynowy pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego odbiorcy. Specjalizujemy się w zakresie szkła technicznego, hartowanego, kominkowego, wszelkiego rodzaju filtrów oraz szkieł wykorzystywanych w agresywnych warunkach przemysłowych.

Firma o charakterze rodzinnym, posiada wyspecjalizowany zespół pracowniczy gwarantujący wysoką jakość produkcji.

Certyfikat ISO od wielu lat mobilizuje nas do zachowywania wysokich standardów wymaganych w Europie i w świecie, jakie występują wśród firm rozwiniętych technologicznie.

Certyfikat Firma przyjazna nauce, Węgier Glass, Politechnika Łódzka

Certyfikat ISO:9001-2009

Nasze atuty
Jakość Węgier Glass
Profil technologiczny - Węgier Glass
Normy w Węgier Glass
Umiejętności
Badania w Węgier Glass
O szkle wiemy
więcej niż myślisz...
cert01cert02