Szkło ochronne img

Nasza firma dostarcza filtry szklane wykorzystywane m.in. w piecach hutniczych. Ich użycie jest niezbędne dla zapewnienia ochrony przed działaniem promieniowania, które pojawia się podczas topienia materiałów. Filtry mają również zastosowanie w produkcji wyposażenia dla hutników – masek lub przyłbic. Na życzenie klientów wytwarzamy także elementy ze szkła typu spawalniczego czy do solarium.

Przygotowany przez nas asortyment spełnia zróżnicowane potrzeby przemysłu oraz innych branż. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania wszelkich szczegółów oferty.

Filtry hutnicze szklane do różnych zastosowań

Dostarczane szkło przemysłowe ma różne stopnie ochrony. Filtry hutnicze o odmiennej grubości oraz długości można więc z łatwością dopasować do konkretnego sposobu wykorzystania. Dla przykładu, elementy szklane DIN 7 z powodzeniem stosuje się w piecach, w których temperatura sięga 1650°C. Wyroby naszej produkcji mogą być również wykonane w pełnej gamie zaciemnienia. Dajemy gwarancję, że odpowiednio sprawdzają się w trudnych warunkach przemysłowych. Przekonaj się, stawiając na współpracę z WĘGIER GLASS.

Dobierz odpowiednie filtry szklane

Chcesz zrealizować zamówienie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać właściwe rozwiązania, wpisujące się w indywidualne potrzeby. Zyskasz wówczas pewność, że parametry filtrów szklanych, hutniczych, UV, spawalniczych lub rozpraszających odpowiedzą wymaganiom określonym przez warunki ich użycia. Skorzystaj z propozycji wiodącego producenta już teraz! 

Nasze atuty
Jakość Węgier Glass
Profil technologiczny - Węgier Glass
Normy w Węgier Glass
Umiejętności
Badania w Węgier Glass
O szkle wiemy
więcej niż myślisz...
cert01cert02